Doradztwo

Chcesz wyremontować lub wykończyć mieszkanie? Poza ofertą kompleksowego wykończenia mieszkań oraz domów pod klucz, oferujemy również fachowe doradztwo.
W każdym momencie jesteśmy do Twojej dyspozycji i z przyjemnością udzielimy Ci profesjonalnej porady w zakresie tematów związanych z pracami remontowo-budowlanymi

W skład naszego zespołu wchodzą fachowcy, którzy wykonują swoja pracę ze szczególną starannością. Nasi fachowcy wykazują się wysokim zmysłem estetycznym, który pozwala na realizację zleceń na poziomie, który w pełni zaspokoi Twoje oczekiwania. 
Jako solidna firma remontowo-budowlana z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie zaoferować szereg kompleksowych usług (CUSTOM WORK), które są skierowane zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Jeśli chciałbyś poznać koszt realizacji usług, zadzwoń, a udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. Dodatkowo chętnie umówimy się z Tobą na wstępne oględziny, dzięki którym jesteśmy w stanie przedstawić Ci kosztorys oraz wykonać pomiar wnętrza w celu zamówienia materiałów do realizacji projektu.

Od 18 lat działamy na rynku!

Dzięki temu jesteśmy w stanie doradzić Ci rozwiązania, które przyniosą optymalny rezultat oraz szereg korzyści. 
Chcemy pomóc zrealizować Twoje marzenia, a dzięki naszej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu doradzimy Ci jak to zrobić szybko, sprawnie i oszczędnie.