Remonty

Każdy remont to wyzwanie finansowe, czasowe, a przede wszystkim emocjonalne. Jest to długotrwały proces, który dodatkowo wymaga odpowiednich umiejętności i wiedzy. Wiemy jak ważne jest znalezienie fachowców, którzy nie tylko profesjonalnie wykonają swoją pracę, ale również będą w stanie udzielić Ci fachowej porady.

 

Renodom to solidna firma, w dziedzinie prac remontowo-budowlanych, która realizuje zlecenia z najwyższą starannością według następującej kolejności: oględziny miejsca prac oraz pomiar wnętrza, przygotowanie kosztorysu wraz z szacunkowym wykazem potrzebnych materiałów,  zamówienia, zakupy, transport materiałów dla klienta, realizacja etapowa remontu.

Oferujemy kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz ( CUSTOM WORK). Poprawiamy projekty i wdrażamy dodatkowe zmiany, które wpływają na funkcjonalność, jak i estetykę aranżacji.

Zakres naszych usług:

  •  doradztwo i wykonywanie bezpłatnych kosztorysów,
  •  bezpłatny transport materiałów,
  •  montaż płyt gipsowych, w tym ścian i sufitów podwieszanych,
  •  układanie glazury,
  •  prace murarsko-tynkarsko-malarskie,
  •  instalacje Hydrauliczne, Elektryczne,
  •  montaż wanien, brodzików  dla inwalidów, kabin prysznicowych, sedesów, umywalek, baterii.

Nie ważne czy chcesz urządzić dom, mieszkanie czy biuro – stworzymy dla ciebie przestrzeń, o jakiej marzysz. Posiadamy duże doświadczenie współpracy z architektami z Kanady. Możemy polecić ci najlepsze firmy, które zajmą się wykonaniem schodów czy mebli kuchennych.

Dbamy o szczegóły wykończenia, ale też staramy się , by prace szły sprawnie i nie zajęły zbyt dużo czasu. Jesteśmy również oszczędni – dokładnie obliczamy ilość potrzebnych materiałów, by nie naciągać klientów na niepotrzebne koszty. To my je zamawiamy oraz przywozimy na miejsce. Zajmujemy się remontem od początku do końca, bez angażowania w to klienta. W tym czasie może spokojnie wykonywać swoje codzienne obowiązki – my zajmujemy się całą resztą.