Wykańczanie na wymiar

Jesteśmy na rynku od 18 lat, rozumiemy potrzeby klientów i staramy się wychodzić im naprzeciw. 
Dbamy o to, aby oferowane przez nas usługi spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i jesteśmy dumni z naszych realizacji.

Każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem i szukamy dla niego najlepszego rozwiązania. Pracujemy kreatywnie, dbając każdy detal wykończenia. Oferujemy również swoje fachowe doradztwo klientom, którzy nie są zdecydowani na konkretne zmiany i wciąż poszukują rozwiązań na miarę swoich potrzeb.

Wykonujemy kompleksowe remonty, również w miejscach trudnych do zagospodarowania. Realizujemy marzenia klientów o niekonwencjonalnym podejściu do wnętrza.

Specjalizujemy się w projektach niestandardowych, które często wymagają wykonania na wymiar lub zastosowania dużych formatów.

 

 

Nasza firma sprowadza wiele materiałów z Włoch czy Hiszpanii np.: płytki wielkoformatowe. W swojej pracy wykorzystujemy również marmur, kamień, granit i drewno.

Dbamy o to, by zastosowane we wnętrzu materiały były najwyższej jakości.

Czas remontu jest uzależniony od przebiegu współpracy, zmian dokonywanych w projekcie czy wielkości remontowanej powierzchni. Informujemy klienta na bieżąco o kolejnych etapach pracy. Zawsze wykonujemy projekt zgodnie z ustalonym terminem.